Pin-Up Racing Team - nowy zespół wyścigowy

Witam Państwa serdecznie na blogu zespołu Pin-Up Racing Team. Postaramy się dostarczyć jak najwięcej informacji z działalności wyścigowej w pucharze Motoyoungtimer w sezonie 2014, oraz samych treningów. Zapraszamy.

Przede wszystkim zacznę od podziękowań dla sponsorów bez których byłoby to wszystko niemożliwe, czyli firmie Pin-Up Studio oraz MTML Sp. z o.o. Dziękuje także firmom które objęły patronat medialny jak Autokult, Bukrower, Kulikowisko oraz motoyoungtimer.pl. W sezonie 2014 zespół będzie się ścigał na motocyklu Suzuki GSXR 750 SRAD z 1997 roku, który został odpowiednio przygotowany. Zdjęcia z opisem przedstawimy wkrótce, natomiast teraz krótki film kierowcy zespołu. Mariusz Yuby Palichleb, Pin-Up Racing Team.

Już za chwilę pojawią się zdjęcia z prezentacji motocykla. Serdecznie pozdrawiamy.

Zobacz również: Super Drag Race 2012

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Blogi:

Giełda klasyków: Ferrari 275 GTB/4 ex-Romana Polańskiego O wujku Staszku, czyli opowieść o Dużym Fiacie Kreatywna technologia Citroëna [Notka z drogi] Strzelanie i podpalanie - czyli coś, co tygryski lubią najbardziej Nie patrzcie na wyniki Hyundaia bo są nieistotne Gumball 3000 w Warszawie - fotorelacja Skrzydlata legenda Honda CBF? Nie, dziękuję. Król Senna Vintage Auto Art w galerii Kuratorium O wyprawach motocyklowych i technikach jazdy Teraz możecie sobie ulżyć - Robert Kubica jest niebezpieczny! [Niedzielne popołudnie] Limity prędkości, rozmowy przez telefon oraz picie piwa Dużo mocy - samobójstwo czy większe bezpieczeństwo? Klasyczny rekin Wizjoner Chris Bangle i BMW serii 7 E65 Giełda klasyków: Paryskie boginie BMW M1 - niemiecki klasyk na płótnie Bolesne zderzenie z rzeczywistością... Giełda klasyków: Wyścigowe legendy w Paryżu Walki marek motoryzacyjnych, cz.1 Jak dobrać odpowiednią muzykę do jazdy? Jesienne Lamborghini Gallardo na płótnie Giełda klasyków: ranking najpopularniejszych

Popularne w tym tygodniu:

Supersamochody są wszędzie Audi to nie zawsze premium, a Citroen to nie zawsze zło - czyli subiektywnie o samochodach od Audi po Forda.